понеділок, 19 грудня 2016 р.

Увага! Нові надходження

Дорогі читачі!

З радістю повідомляю вам, що фонд нашої бібліотеки  поповнився новими книгами! Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу книгозбірню та обрати собі книгу до смаку!   Сьогодні  презентую вам книги, одержані за обласною програмою.

1.Поденщикова Надія. Шлях до Істини/Н.А.Поденщикова. - Черкаси: Видавець Чабаненко Ю.А., 2015. - 438 с. 

     Книга Н.Поденщикової «Шлях до істини» вийшла на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України за програмою «Українська книга 2015».
      Кожний твір збірки – це окрема злободенна проблема, яка вміщена в коротку літературну форму, кожний із сюжетів – це крок на шляху до розуміння великої, ніколи до кінця не пізнаваної людиною істини. Твори Н.Поденщикової написані легко, доступно, зрозуміло. В них відображені ті проблеми, які близькі пересічному українцю: соціальна нерівність, жіноча тема, вічна тема любові та побутові сюжети.   Роботи збірки нібито «нанизані» на біблійні цитати, Шевченкові вислови та афоризми відомих людей для спонукання до роздумів про безумства сучасно­го світу, який відірваний від Істини, і через те кризовий та дуже потребує її участі й допомоги.
Збірка розрахована на широке коло читачів, особливо молоді та тих людей, які й у зрілому віці опікуються станов­ленням духовності, моральності, освіченості, культури.

2.Роговий,Ф. Свято останнього млива [Текст]: романи/ Федір Роговий.-К.: Пульсари, 2015.-672с.

Трагічна доля автора, як і його творів. Хоч 1992 року Феодосій Роговий за роман "Свято останнього млива" одержав Державну премію України ім. Т.Г.Шевченка, та навіть відзначений найвищою нагородою, як і решта його творів, лише зараз приходять до читача в авторському написанні. Роман складається з низки самодостатніх оповідей про окремих прикметних осіб Посулля або про якісь пам’ятні події в неписаному літописі краю.3.Кулішенко Г.І.  Дерева нашої юності шумлять!..:спогади, ст., вірші, пісні, док., cвітлини/ Галина Кулішенко; упоряд. Ю.М. Кулішенко. – 2-ге вид., перероб. – Київ: Криниця, 2015. – 240 с.

До книги ввійшли записи різних років, самобутні вірші, роздуми, популярні пісні, улюблені вислови тощо. На її сторінках оживають яскраві, а головне – невигадані риси світогляду і характерів селян та української сільської інтелігенції 1920-х – 1980-х рр., і саме на Лівобережжі за часів радянської влади. НЕП, колективізація, голодомор, Друга світова війна, яку в СРСР називали Великою Вітчизняною… Той час і ті люди стали вже нашою історією, яку ми прагнемо знати, зберегти і передати наступним поколінням українців, щоб не забути її гіркі і світлі уроки.
Видання адресоване не тільки фахівцям (педагогам, краєзнавцям і т. д.), але й широкому колу читачів.


4.Довженко О. П. Щоденникові записи,  1939-1956 / О. П. Довженко; худож.-оформлювач О. М. Іванова. - Харків: Фоліо, 2013. - 879 с.