четвер, 22 листопада 2018 р.

85-ті роковини Голодомору 1932-1933 рр.

 Масштабними заходами Україна та світ відзначають 85-ті роковини Голодомору.
 1 вересня 2018 року в Києві стартувала масштабна Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», яка протягом 85-ти днів проходить у 85 куточках світу.
Під час меморіальних заходів учасники запалюють символічну свічу пам’яті та зачитують імена дітей загиблих під час Голодомору.
За перебігом акції можна стежити на веб-сторінці «85-ті роковини Голодомору». Тут на інтерактивній мапі світу марковані свічками-позначками міста, де уже відбулися міжнародні вшанування пам’яті жертв Великого голоду.
Міжнародна акція була ініційована Світовим Конгресом Українців. Її підтримали Міністерство  закордонних справ України, Український інститут національної пам’яті та Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

Пам'ять про Голодомор 1932-1933


 Голодомор

Видання про Голодомор

У читальному залі протягом тижня можна було ознайомитися із виставкою – інформацією «Україна пам’ятає...Світ визнає...», дізнатися про часи лихоліття на території свого району,переглянути презентацію "Голодомор 1932 - 1933рр."

 

В пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору 24 листопада 2018 р. о 16:00 приєднайтеся до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаліть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно з двору – на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

Немає коментарів:

Дописати коментар