вівторок, 10 березня 2020 р.

До дня народження великого Кобзаря


Днями у всій Україні і в світі відбуваються урочисті заходи та церемонії з нагоди 206-ї річниці від дня народження класика української поезії Тараса Григоровича Шевченка.
У шкільній бібліотеці для виставки підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України, а також сценарії виховних заходів, присвячених цій визначній особистості, що стала національним символом українства.
Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.Під час шкільної лінійки увазі учнів  було запропоновано відвідати бібліотеку задля ознайомлення з творчою спадщиною  спадщиною Тараса Григоровича Шевченка , як митця слова та пензля.

 Відзначення річниці Т.Г.Шевченка – значний привід для звернення до його постаті та творчого надбання, для пошуку нових історичних джерел, в яких знайшли своє відображення його життєвий шлях та оцінки його діяльності. Вшановуючи пам’ять одного з найвидатніших синів України, пропонуємо відвідати блог бібліотеки та ознайомитися з інформацією

Немає коментарів:

Дописати коментар